Branżowy katalog firm w Warszawie

W jaki sposób intranet wpływa na efektywność firmy?

W jaki sposób intranet wpływa na efektywność firmy?
Nie będzie przesadą, jeśli nazwiemy internet jednym z najważniejszych wynalazków ludzkości. Sieć jest nie tylko miejscem pracy lub prowadzenia biznesu, ale też znacznie ułatwia prowadzenie przedsiębiorstwa. Platformą przeznaczoną do obsługi firm jest intranet. Wdrożenie tego systemu niesie za sobą wiele korzyści, m.in wizerunkowych oraz usprawniających funkcjonowanie firmy. Agencje oferujące usługi IT bardzo często proponują swoim klientom możliwość stworzenia intranetu. Jedną z tych firm jest rzeszowska agencja interaktywna Argonium. Posiada ona autorski intranet, który z łatwością można dostosować do potrzeb i preferencji klienta.

Czym tak właściwie jest intranet?
To platforma, której zadaniem jest szeroko pojęte usprawnienie pracy firmy. System może być wykorzystywany w każdym przedsiębiorstwie - małym, korporacyjnym czy instytucjach publicznych. Intranet pozwala zarządzać dokumentacją, usprawnia jej obieg, kontroluje czas i system pracy zatrudnionych i upraszcza komunikację między działami. Wspiera optymalizację pracy firmy oraz jej efektywność. Mimo iż intranet wydaje się zamkniętym systemem, mającym określone funkcje, bez problemu można do dostosować do specyfiki pracy konkretnego przedsiębiorstwa.

Intranet proponowany przez Argonium jest niezawodnym i łatwym w obsłudze systemem. Agencja dysponuje platformami ERP oraz CRM, które obsługiwane są z poziomu standardowych wyszukiwarek, tak jak tradycyjne strony www. Co więcej, rozwiązanie to można stosować na każdym urządzeniu mobilnym, posiadającym połączenie z siecią. Każdy użytkownik posiada własne konto, zabezpieczone loginem i hasłem.

Struktura intranetu może być różna w przypadku różnych firm. Istnieje szeroki wybór modułów które można umieścić w platformie. Intranet może posiadać komórki odpowiedzialne za: informacje lub aktualności, generowanie ofert i dokumentów, zarządzanie urlopami i czasem pracy, system do faktur, połączenie z magazynami czy zarządzanie zamówieniami, projektami i dostępem do plików dla poszczególnych użytkowników.

Dzięki tak bogatemu wachlarzowi funkcji, intranet z łatwością można dostosować do systemu pracy zarówno mikro, jak i makro przedsiębiorstwa. Argonium od lat dostarcza wysokiej jakości usługi IT. Z pomocą intranetu znacząco skróci się czas obiegu dokumentacji, a pracownicy zyskają stały dostęp do aktualnych informacji. Warto mieć również na uwadze, że inwestycja w intranet pozwoli zredukować wiele dotychczasowych wydatków, np. na oprogramowanie, czy korespondencję. Co więcej, platforma ułatwi planowanie zadań oraz zapewni efektywność pracy. Nowoczesny intranet jest również łatwy w integracji z już istniejącym oprogramowaniem, np. Insert, Wapro czy Symfonia.

Jak widać, wybór intranetu oraz wszystkich przydatnych funkcji niesie same korzyści. Aby zapewnić firmie ciągłość pracy, efektywność i profesjonalny wizerunek, zakup tego typu platformy jest doskonałym posunięciem. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chcesz uzyskać więcej informacji, zgłoś się do Argonium. Tutaj pracują najlepsi eksperci, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz pomagają tworzyć nowoczesne rozwiązania IT dla firm.

POLECANE FIRMY

kantówka okienna

Inne porady w tym temacie

Marketing medyczny dla kliniki

Marketing medyczny dla kliniki

Kliniki świadczące usługi medyczne nie mają na rynku łatwo. Konkurencja w branży jest bardo duża, a możliwość wyróżnienia się spośród niej przy pomocy reklamy skutecznie blokuje prawo, które zakazuje jej stosowania. Z p
W jaki sposób intranet wpływa na efektywność firmy?

W jaki sposób intranet wpływa na efektywność firmy?

Nie będzie przesadą, jeśli nazwiemy internet jednym z najważniejszych wynalazków ludzkości. Sieć jest nie tylko miejscem pracy lub prowadzenia biznesu, ale też znacznie ułatwia prowadzenie przedsiębiorstwa. Platformą przeznaczoną do ob
Dlaczego warto inwestować w sklep internetowy?

Dlaczego warto inwestować w sklep internetowy?

Prowadzisz sklep stacjonarny i zastanawiasz się w jaki sposób umożliwić klientom zakupy na nieco większą skalę? Wybierz nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy! Internet jest nieograniczoną przestrzenią, zapewniającą możliwość do
Jakie korzyści niesie marketing szeptany?

Jakie korzyści niesie marketing szeptany?

Nie ma chyba osoby, która przed podjęciem decyzji o zakupie, nie szuka w internecie informacji o produkcie oraz opinii innych użytkowników. Nic dziwnego, sieć jest potężnym medium, pełnym produktów i usług, informacji oraz ro