Zaloguj się
Login:
Hasło:

System ERP

Strona główna -> Artykuły -> System ERP

System ERP

System ERP jest systemem, który związany jest z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa. ERP, to mówiąc krótko sposób takiego planowania, który pomaga zarządzać całością zasobów w danym przedsiębiorstwie, czyli pomaga zarządzać firmą na podstawie zgromadzonych danych. Aby nie było pewnych niedomówień warto nadmienić fakt, iż system ERP składa się z kilku systemów informatycznych. Do poszczególnych rodzajów możemy wymienić między innymi systemy modułowe, a także systemy zintegrowane.


Podstawowym elementem systemów ERP jest wspólna dla pozostałych modułów baza danych. Natomiast, jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się, między innymi w jakich obszarach stosowany jest ten system, to możemy przykładowo wymienić, takie jak zarządzanie wszelakiego rodzaju relacjami z klientem, zasobami ludzkimi, sprzedażą czy też zaopatrzeniem oraz wiele innych bardzo ważnych aspektów.


Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi pozostałymi artykułami!

Podobne artykuły

Dobre systemy informatyczne, to podstawa sprawnie prosperującego przedsiębiorstwa.

Więcej: System CRM
Pozycjonowanie jest zbiorem określonych działań mających prowadzić do tego, aby strona znalazła się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania - w odpowiedzi na wpisanie danej frazy. Działania pozycjonerskie są coraz popularniejsze i przy

Więcej: Działania pozycjonerskie
Decydując się na system informatyczny dla firmy stajemy przed dość trudnym dylematem. Na rynku dostępnych jest dużo możliwości - musimy wybrać takie rozwiązanie, które nas w stu procentach usatysfakcjonuje.

Więcej: Systemy informatyczne dla firm
Informatyczne programy firmowe oferują coraz więcej możliwości. Dzięki ich posiadaniu sprawniej możemy zorganizować większą część procesów, ponadto wspomagają zarządzanie relacjami z klientem. Znacznie usprawniają pracę i wspomagają wsze

Więcej: Specjalistyczne programy firmowe